7 знаків Зодіаку, які найчастіше виходять заміж за розрахунком

Заміжжя

Зірки підкажуть, кому вдасться укласти вигідний союз і на яких чоловіків при цьому звернути увагу.Фото pixabay.сомСкорпионВо що б то не стало спробують зловити в свої мережі забезпеченого чоловіка і міцно його обплутати, навіть якщо він виявиться одруженим.

Вони знають, чого хочуть, і розуміють, як цього можна досягти.Не виключено, що для здійснення своїх задумів Скорпіони використовують інших людей. Шлюб з розрахунку виявиться щасливим з чоловіками таких знаків, як Діва, Терези, Водолій.

БлизнецыДля них гроші означають свободу, тому їх вигідне заміжжя – це усвідомлене рішення. Але не кожен чоловік захоче надати таку свободу своїй половинці, тому деякі будуть задовольнятися лише романом, де фінансова сторона буде на першому місці. Не варто заводити інтрижки зі Скорпіонами і Овнами.

ЛевПонимают, що тільки багатий чоловік їм допоможе виділитися з натовпу. Адже вони звикли брати від життя все, а отже, однієї лише любов’ю ситий не будеш.Спочатку вони налаштовуються на шлюб по розрахунку, навіть якщо партнер буде набагато старше.

Для такого союзу їм треба вибрати чоловіків-Львів, Баранів або Тельців.КозерогРассуждают з практичної сторони: любов пройде, а їсти хочеться завжди. Вони наперед прораховують всі ходи і готові підлаштовуватись під обставини для отримання фінансового благополуччя.

Їм як повітря потрібен поруч забезпечений чоловік, а їм можуть стати народжені під знаком Стрільця, Овна або Лева.ТелецПрактична, її бажання приземлені, але якщо знадобиться, вона знайде чоловіка за розрахунком. Причому зірки допоможуть їй знайти в такому союзі не тільки фінансовий достаток, але і щастя.

Рідкісне поєднання користі з любов’ю, але у них часто так і виходить. А все тому, що вони знають, як побудувати романтичну історію в такому союзі.Матеріальними спонсорами Тельців можуть стати Риби, Козероги і Ваги.

РакБрак за розрахунком може статися, якщо Раки будуть відчувати хоч невелику симпатію до свого партнера, тому як жінки цього знака Зодіаку відносяться до категорії чутливих і сентиментальних. Тим не менше для них важлива матеріальна складова, достаток в сім’ї.Вдало можуть скластися відносини з сильною половиною людства, народженої під сузір’ями Ваг і Козерогів.

ДеваДеве потрібен шлюб з розрахунку, насамперед, для створення свого бізнесу або просування по кар’єрних сходах. Вона буде чіплятися за будь-яку можливість отримати від чоловіка фінансову самостійність. Чоловік зажадає натомість домашній затишок, теплоту і гармонію у відносинах.

Мудрої Діви доведеться на все це піти для здійснення своїх цілей.Такий союз можливий буде з Раками, Стрільцями і, можливо, з Козерогами.Інші знаки ЗодиакаФото pixabay.

сомА ось які перспективи у інших знаків.ВесыРедко підуть на створення союзу з розрахунку, оскільки для них дуже важлива любов у стосунках. Щоб зв’язати себе узами шлюбу, вони повинні бути закохані у свого обранця.

Навіть сама розумна з Ваг повинна відчувати, перш ніж вийти заміж. Щасливими і стабільними будуть відносини з Левами, Овнами і Рибами.ВодолейВ шлюбі за розрахунком будуть відчувати себе як у золотій клітці.

Духовна сторона для них не на останньому місці, а тому матеріальні багатства вони відсувають на задній план. Найчастіше в такому союзі Водолій страждає, якщо тільки чоловік не побачить це і буде ставитися уважніше.Потрібно вибирати чоловіки Скорпіонів, Козерогів і Тельців.

РыбыРыбы всіляко будуть відмовлятися від шлюбу за розрахунком, жінки цього знака Зодіаку духовно розвинені і вийдуть заміж тільки по любові. Навіть якщо вони і знають, що не завжди з милим буде і рай у курені, вони підуть за тим, до кого прикипят і душею і тілом. Без взаємної щирої любові буде міняти партнерів до тих пір, поки не знайде взаємності і гармонії – ось такий розрахунок!Можна спробувати побудувати союз з Водоліями, Скорпіонами, Овнами.

СтрелецПрекрасная половина цього знака волелюбна. Якщо Стрільцеві потрібно заробити, вона знайде сама можливість це зробити, а не буде шукати багатого партнера. Для створення сім’ї буде шукати, насамперед, люблячого людини.

Буде прагнути до рівноправності, найбільш підходящі для цього партії – Близнюки, Терези, Водолії.ОвенВот кому все одно – бідний чи багатий її обранець, так це жінці-Овну. При цьому розрахунок у тому, щоб її любили, а вона підлаштується у відносинах.
Як тільки вона відчує, що партнер до неї охолов, вона без жалю розлучиться і знову пуститися на пошуки. Але все ж якщо їй захочеться знайти щедрого партнера, його варто пошукати серед Львів, Стрільців, Козерогів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *