Картопля фрі без ризику набрати вагу? Цілком реально!

Рецепти

Всім здрастуйте! Сьогодні ми приготуємо картоплю фрі, яка буде набагато корисніше, ніж у закладах типу Макдональдса! Готувати ми будемо без фритюрниці. Необхідні інгредієнти: 1) картопля 2) сіль 3) олія Ми не будемо використовувати фритюр, але будемо смажити у великій кількості олії, а тепер спосіб приготування: Наливаємо масло в каструлі або глибоку сковороду і ставимо нагрівається. Поки масло нагрівається нам потрібно почистити картоплю і просушити.

Далі ми ріжемо картоплю на скибочки. Бажано робити скибочки приблизно однаковими, щоб в майбутньому вони прожарювалася однаково. Тепер знову просушити (для сушіння можна використовувати або паперові або тканинні рушники).

Ось ми просушили картопля, тепер його необхідно закинути в попередньо розігрітій олії. Будьте уважні під час смаження картоплі, вам потрібно буде знайти оптимальний час, за яке картопля буде достатньо прожариваться. Після того, як ми посмажили першу партію, ми викладаємо її на тарілку, у точніше на раніше подложенное рушник.
Солимо й додаємо преправ за смаком. Готово! Беріть будь-який соус і починайте їсти! Приємного апетиту!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *