Лимони по 500! Не кисни, народ!

Здоров'я

Шкода, що немає інкубатора для психіатрів, хоча б тимчасового постачальника умоделов в маси на період всієї цієї абсурдної коронавирусни.Крім того, що хтось під маскою Рошаля закликає всполошенное населення вранці по сім зубків часнику , не жуючи заковтувати, щоб всю вірусну контру разом з шлунком підірвати, операція “Анти-Без” називається, хтось же з бувалих кодованих, пустив байку про горілку, якою люд тривожний по горло треба заливати (вірус від мишей адже такого пороху не нюхав), ах так, ще полювання на інкубаторських курок оголошена – стероїди і антибіотики вам в бульйон. І в цей же час чудо-порадники в оборот всієї порятунку взяли.

..лимон африканський, про раптово напавшем успіху ще вчора і не підозрював.

І тепер цей заморський, часом скукоженный ягода-фрукт відчуває себе майже “лимоном”, в сенсі мільйоном. Такими цінними людське життя і здоров’я раптово опинилися! І уклін інтернету, великому криэйтору, що так кірки мочить, і забиті проблемами народні голови морочить. А люди вірять, особливо в медицині не обізнані.

Адже вітаміну С не тільки в звичайному аскорбинке навалом, але і в апельсинах, ківі, капусті, буряках, огірках, цибулі, яловичої печінки (і навіть курячої), фасоле, картоплі (правда в ній на половину менше ніж у лимоні), і особливо – в сухій шипшині (1200 мг на 100 гр). Для порівняння – у ківі – 90 мг, в апельсині – 60 мг, а в лимоні – тільки 40 мг. І що? Звідки такий ажіотаж? Де мізки-то у нашого “розумного” населення? А навіщо імбир статусу діаманта удостоїли? Ціна злетіла до 2200 р кг.

А в селищі Муріно Санкт-Петербурга мерзопакостные спекулянти на народній паніці підняли цінник на нього до 4500 руб – це в двадцять разів вище спокійною ціни! А про побічні ефекти цього диво-коренеплоду подумати не спромоглися? Так, піднімає імунітет, захищає від застуди, розріджує мокротиння. Але він протипоказаний людям старше 60 (а вони то якраз і уразливі для нового штаму коронавіруса), та інших страждають багатьма недугами, так як серйозно збиває серцевий ритм, подразнює слизову оболонку ШЛУНКОВО-кишкового тракту. І стимулює ріст пухлинних клітин.

Так що? Краще нову інфекцію перечихать або хід дрімає онкології дати? Думати треба головою, а не…

панікою.Ну це, що стосовно невігластва народу. А от хотілося б поглянути в бізнес-зырки тих, хто нахабно користується панічного налаштованістю людей.

Ці звіроподібні особини інстинктивно відреагували на патологічний попит на лимони з імбиром в епіцентрі “чуми” , рефлекторно виставивши неадекватний цінник -450-500 грн. за кг зморщених кульок із сумнівним вмістом вітаміну С. Лікуйся шановний народ, все для тебе, тільки башляй бабло.

Ось тобі, нещадний снайпер-економічна криза, і мішень для знищення. Не проходить російський бізнес перевірку на вошивість. Несе нащадків кулькових до безодні, в якій повинен загинути шкурний капіталізм.

Перепродажники повинні канути в Лету. А разом з ними і сеньйори-помідори сировинні магнати і кредитовальщики. І ще бюрократів – в дезінсекцію.

Невидимий вірус як привід, можливо став останньою краплею, що переповнив склянку свавілля. Що ж. Від перебудови в економіці (ной-не ний) краще бути.
Індустріалізації ще як бути! Професіоналам – стовпову дорогу. А всьому чесному народу (чи є такий?) – в здоров’ї жити.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *