Недолік сонечка..

Здоров'я

Недолік сонця і до чого це призводить. До авітамінозу. Як і сталося у мене після чергової зими, хоч її й не було в стандартному розумінні, але вітамінів все одно не вистачало.

Плюс до цих обставин додався мій відмова від м’яса з початку року. Ну і важкі часи з фінансів в нашій парі, які призвели до жорсткої економії на харчуванні. Так, все вищеперелічене позначилося на моєму стані.

На шкіру, на щастя неповлияло, а от волосся ослабли, в цілому зовнішній вигляд шалено не свіжий, втомлений і невыспанный, навіть при 9 годин сну. Так само з’явилася страшна апатія, якої у мене не зустрічалося вже роки 4 напевно. Ну ось зовсім нічого не хочеться робити, сильно втомлююся на роботі і навіть після банальних домашніх справ відчуваю себе як вичавлений лимон.

Тому днями зайнялася моніторингом вітамінів та бадів. З-за відмови від м’ясних продуктів організм недоотримує вітаміни групи D і B12. Так що вони були у мене в списку на першій сходинці, так само до них додалися вітаміни A і C, це вже для загального стану.

Ось, власне самий мінімум на даний момент. Вибрала самі бюджетні, але не менш гарні вітамінки, вчора сходила в аптеку і почала курс. Проп’ю місяць і подивлюся, як зміниться моє стан, сподіваюся, що поліпшення все-таки будуть і не змусять себе чекати.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *