Що потрібно дізнатися про жінку до заміжжя

Заміжжя

Є речі, про ставлення дівчини до яких слід дізнатися перш ніж запропонувати їй руку і серце. Розбіжність поглядів у деяких життєво важливих питаннях дуже часто виявляється тільки після весілля і нерідко стає причиною розпаду шлюбу. Задайте дівчині кілька простих запитань, відповіді на які розкажуть вам про що.

Що потрібно дізнатися про жінку до заміжжя? Джерело фото: colourbox.deДля початку жартома запитайте її, що б вона зробила, якби виграла в лотерею велику суму. Те, як вона відповість на це питання, покаже її ставлення до грошей і розповість про її життєві пріоритети.

Якщо вона з посмішкою скаже, що накупить вам на всі ці гроші подарунків, це буде означати, що до грошей у неї легке і здорове ставлення. А от якщо вона сприйме це питання надто серйозно і відмовиться відповідати на нього, тут вам вже варто задуматися.Розпитайте дівчину про те, який спосіб життя вів її батько.

Як тільки ви почнете жити разом, вона підсвідомо буде копіювати таку ж життя, яким жили її батьки. Тому про звички її батька вам слід дізнатися заздалегідь.Не забудьте з’ясувати у коханої, якого свята в дитинстві вона чекала з найбільшим нетерпінням.
Її розповідь дасть вам можливість дізнатися про тих традиціях, яких дотримувалися в родині вашої пасії.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *