Що видає жінок, які мріють про заміжжя? І чому це не трапляється

Заміжжя

Добрий день, друзі! Сьогодні я не пишу про тих жінок, хто свідомо обрав самотність і кому це комфортно. Я думаю про тих, хто пристрасно бажає створити стосунки і сім’ю, але з якихось причин можливості не реалізуються. Чому так відбувається? Справа в тому, що будь-яким пристрасним бажанням ми створюємо надлишок енергії.

У термінології Вадима Зеланда це називається «Надлишковий потенціал». Тобто, енергія як би переповнює чашу бажання і переходить за краї, посилюючи ситуацію. Думаю, ви вже здогадуєтеся про це так чи інакше.

Мудрі поради не зациклюватися, жити повним життям, знаходити інтереси і розвиватися дійсно дуже допомагають. Але, щоб позбутися нав’язливого бажання, потрібно усвідомити, що саме у ваших думках створює ілюзію. Я назву 2 якості думок, які створюють цей надлишковий потенціал.

1. Ви чекаєте свою другу половинку, з якою завжди буде комфортно.Часто багато хто помилково вважають, що якщо ти знайшов свого людини, то з ним завжди і скрізь має бути комфортно.

Однак це далеко не так. У сімейних відносинах неможливо уникнути різних конфліктів і непорозумінь, потрібно вчитися вирішувати проблеми. Шлюб – це великий і важкий труд.

Красиву легенду про те, що у кожної людини на планеті є його друга половинка, неправильно розуміють. Багато вірять, що обов’язково зустрінуть свого людини, а з нинішнім партнером просто не пощастило. Але насправді, ваш «єдиний і неповторний» людина, можливо, той, хто змусить своєю поведінкою вас розвиватися.

Можливо, з цією людиною не все буде гладко по початку, але ви відчуєте, що в цих відносинах прихований величезний потенціал для вас. Ключовий момент, який допоможе поглянути на ситуацію реалістично – будьте готові до психологічної роботи у відносинах. Не чекайте відразу комфорту і захисту.

Відчувайте людини, яка поруч з вами, зі всіма його недоліками, намагайтеся зрозуміти і змінити себе, якщо потрібно. Тоді, можливо, скоро з’явиться ваш чоловік на горизонті – адже ви будете транслювати готовність до зрілих відносин.2.

Ви думаєте, що шлюб і сімейне життя зроблять вас щасливим.Часто жінки думають, що у шлюбі вони стануть щасливими, а заміжжя вирішить всі їхні проблеми. Однак це може виявитися не так, і сімейне життя принесе тільки страждання.

Як правило, чоловіки вже на етапі знайомства розуміють, що не зможуть задовольнити завищені очікування, тому уникають відносин, побоюючись того, що за їх рахунок жінка буде намагатися вирішити свої проблеми, Тому можна вважати вірним теза про те, що для жінки одним з головних знайомств в житті є знайомство з самою собою: вона повинна зрозуміти, що щасливою зможе зробити тільки вона сама. Щоб інші люди виявляли до неї інтерес, вона, насамперед, повинна стати цікавою для самої себе.Тому для вдалого і щасливого заміжжя жінка спочатку повинна самостійно вирішити власні проблеми, позбутися нав’язливої ідеї вийти заміж.

Природа щастя така, що якщо воно є в Вас, то Ви прагнете поділитися ним з оточуючими. Якщо жінка цікава сама для себе, то вона щаслива, від неї виходить енергія, а це дуже приваблює чоловіків. З такою жінкою хочеться завжди бути поруч і оберігати її.
Коли жінка припиняє зациклюватися на заміжжя, у неї з’являється величезний запас енергії, яку можна витратити на підготовку до довгого і щасливого сімейного життя. І, як за помахом чарівної палички, те, чого так вона так чекала, з’являється легко як би само собою.Спасибі вам за увагу! поділіться в коментарях, чи згодні ви з такою позицією або у вас інші думки з цього приводу?Читайте інші статті на каналі

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *