Як підтримати імунітет і нерви

Здоров'я

Профілактичні заходи, як всі вже зрозуміли, варто точно організовувати заздалегідь і стежити за своїм організмом.Пропоную альтернативи, які ви можете знайти, не чекаючи замовлення з вітамінами.Прекрасні джерела вітаміну С – шипшина і журавлина.

Важливо постійне споживання теплої води протягом дня, тому заварений шипшина буде як-не до речі. Споживання води протягом дня сприяє желчеоттоку (тепла вода – це важливо). Журавлина в якості морсу: додаткове джерело вітаміну С та відмінне сечогінне (варіант для зняття набряків).

І це варіанти виведення токсинів.Зелень: намагайтеся більшою мірою використовувати продукти, що сприяють защелачиванию організму. Овочі як раз до них відносять.

А ось солодке, навпаки, закислює.Для довідки: якщо кислотність сильно підвищується, то відбувається ряд неприємних ефектів:- Знижується активність здорових ферментів;- Знижується імунітет (в першу чергу, ви ризикуєте отримати простудні захворювання);Відмінна річ – ехінацея і бузини чорної квітки, фильтрпакеты. Виявляють імуномодулюючий, протизапальний ефекти (аптеки – вартість до 200 рублів);Здорова їжа без цукру і переїдання.

Щоб зберегти нерви, пам’ятайте, що для вироблення гормону стресу – кортизолу необхідний вітамін С, який має витрачатися на ЗАХИСТ ОРГАНІЗМУ від вірусів, а не на нерви.Парадокс полягає в тому, що якщо вітаміну С надпочечникам не вистачає, вони панікують» і починають виробляти ще більше кортизолу, що, зрозуміло, посилює тривожність.Тому не втрачайте його даремно.
А до яких вітамінним помічникам звикли ви?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *