Яка вівсяна каша краще?

Рецепти

Сніданок найважливіше якщо ви стежите за своєю фігурою. Що може бути краще чашки вівсянки і кави. А нічого все інше швидко перетравиться і знову будете голодні.

В цей рейтинг потрапили каші від 1 до 3 хвилин варіння. Всі інші каші довго варити і не дуже мені подобаються по консистенції, дуже вони неприємні на смак. Третє місце в моєму рейтингу займає вівсяна каша від Увелки швидкі.

Варяться 3 хвилини, на смак дуже приємні, а також радує ціна, пятерочки по акції можна і за 40 рублів купити.Друге місце займає вівсяна каша Nordic. Варяться також дуже швидко і дуже смачні, не коли тут не знайдете якусь живність, в “Увелке я пару раз знаходив”, але дуже дорого коштують навіть за акції дешевше 140 рублів знайти важко.

Ну і перше місце займає яку для себе я відкрив зовсім недавно близько року, але вже дуже її полюбила, каша для хороших людей For Good People. Дуже смачна, її можна навіть не варити, а просто заливати молоком,і ціна не кусається ціна в стрічці приблизно 76, а за акції і того дешевше, а найважливіше зручна упаковка, в ній можна потім щось зберігати.Весь рейтинг побудований тільки на моєму досвіді.

Зараз я снідаю тільки Увелкой так як For Good People куди зникла зі стрічки. Якщо хтось знає де ще можна купити підкажіть буду вдячний. За 10 років варіння вівсянки, раніше я її не любив, я навчився дуже гарним рецептом варіння каші, його ви можете прочитати тут.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *